Rüyada kavga etmek korkmak

Rüyada kavga etmek korkmak el üstünde tutulacağına, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, kendisi için mal mülk alacağına, uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine tabir olunur.

Rüyada kavga etmek korkmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı ön planda tutmanızda fayda var.

Rüyada kavga ettiğin biriyle kavga etmek çok huzurlu ve mutlu olması için elinden gelen herşeyin en iyisini gerçekleştireceğine, işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına inanılır.

Rüyada kavga kavga etmek işsizseniz işe gireceğinize, çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kavga ettiğin kişiyle kavga etmek insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine, yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölü ile kavga etmek yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, terfi alacağına delalettir.

Rüyada bir kavga etmek aile hayatına da yansıyan para sıkıntısının en kısa zamanda ortadan kalkacağına, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına inanılır.

Rüyada da kavga etmek hayatının, düzeninin, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına, çektiği zahmetten ve çileden kurtulmasına vesile olacak oluşumların ve girişimlerin içinde yer alma şansına sahip olacağına, kişinin böylece rızkının genişleyeceğine inanılır.

Rüyada eşi ile kavga etmek aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, çok sıhhatli bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada saç baş kavga etmek yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine, çok büyük problemler ile karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments