Rüyada kazıda kitap bulmak

Rüyada kazıda kitap bulmak çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, geçiminin de hergeçen gün çok daha zor hale geleceğine, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, zorluklarının kalmayacağına, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, zor gelebilecek bazı işleri kısa süre içinde sabırla ve azimle çalışarak zirveye çıkartacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına delalettir.

Rüyada kazıda kitap bulmak gördüyseniz:

  • Pek çok kimse sizinle ilgilenmeye başlayabilir.

Rüyada kazıda kitap bulmak maddi olanakların artacağına, problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına işaret eder.

Rüyada kazıda para bulmak hayırlı kapıların açılacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, insanların karşısında saygıyla eğileceği ve onların sevgisine nail olacağı kadar büyük ve güzel işler yapacağına delalettir.

Rüyada kazıda altın bulmak gireceği her işte çok büyük başarılar kazanacağına ve adından sıkça söz ettireceğine, olayın ağız münakaşasına varacağına işarettir.

Rüyada kazıda heykel bulmak kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine tabir olunur.

Rüyada kitap yırtılması artık daha dikkatli davranacağına ve böylece daha rahat edeceğine, sıkıntısının biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada kitap dizmek çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına, gece gezmelerinden, lüks restoranlarda yemek yemekten, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kitap ne demek mutlu, huzurlu, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine tabir olunur.

Rüyada kitap atmak bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine, kâbus gibi günlerin geleceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments