Rüyada keçi ve oğlak görmek

Rüyada keçi ve oğlak görmek büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, inancının eksileceğine, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına, bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya, hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, uğursuzluklarla karşılaşacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, maddi anlamda zarar edeceğine tabir olunur.

Rüyada keçi ve oğlak gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız bir erkek tarafından atlatılabilirsiniz.

Rüyada keçi ve oğlak görmek satışların düşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada oğlak keçi görmek olmayı hedeflediği makama da oturacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına tabir olunur.

Rüyada keçi oğlak daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, geçim derdinin de ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada keçi ve oğlak sürüsü görmek yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, kısmetlerin azalacağına işarettir.

Rüyada keçi oglak görmek daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına işaret etmektedir.

Rüyada oğlak ve keçi görmek çok büyük miktarda para elde edeceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına işaret eder.

Rüyada keçi yavrusu oğlak görmek kişinin elindeki imkanları sevdiklerini mutlu etmek için kullanacağına, çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına inanılır.

Rüyada beyaz keçi ve oğlak görmek hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, belki özel hayatında sıkıntılar yaşayacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments