Rüyada kedinin elimi yalaması

Rüyada kedinin elimi yalaması maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, başarılarının hiçe sayılacağına, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine, rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına, işlerin günden güne bozulacağına, her şeyin durağan şekilde süreceğine, bunları en doğru şekilde kullanacağına, çok sıkıntılı bir hal alacağına, şirketlerinin sayısının çoğalacağına işaret eder.

Rüyada kedinin elimi yalaması gördüyseniz:

  • Acil müdahale etmek istediğiniz konularda, diğerlerinin meşgul veya tatilde olması nedeniyle ilerleyemeyebilirsiniz.

Rüyada kedinin elimi yalaması verdiği hatalı bir karardan ötürü çok kötü günler geçireceğine, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına ve bu sebeple kişinin kendisini bir türlü affetmeyeceğine işaret eder.

Rüyada kedinin elimi ısırması ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine, tekin olmayan işlere girileceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına, büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına yorulur.

Rüyada kedinin elimi tırmalaması maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına ve bu sayede kişinin keyfinin yerine geleceğine yorulur.

Rüyada kedinin elimi tutması çok hızlı bir şekilde çözüm beklerken bazı aksamalardan ötürü endişeye kapılacağına, borçlarının büyük bir kısmını ödeyerek ferahlığa çıkacağına yorulur.

Rüyada elimi öpmek gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada elimi tuttu sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, çok büyük bir acı duyacağına alamet eder.

Rüyada elimi kestiler gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, bir organizasyona katılacağına tabir olunur.

Rüyada elimi yüzümü yıkamak sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments