Rüyada kedinin kuş doğurduğunu görmek

Rüyada kedinin kuş doğurduğunu görmek sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine, yaşadığı stres ve sinirden sonra çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, şansının kendinden yana olacağına ve kaderin nihayet yüzüne güleceğine, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, kısmetinin ve şansının sadece bir dönem için değil hayatının sonuna kadar açık olacağına, yaşanan bütün sorunların biteceğine, yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına delalettir.

Rüyada kedinin kuş doğurduğunu gördüyseniz:

  • Her şeyin azıyla yetinmek olayların rayına oturmasına yardım edebilir.

Rüyada kedinin kuş doğurduğunu görmek kişinin tüm hayatının değişeceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına işarettir.

Rüyada bir kedinin doğurduğunu görmek istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada kedinin doğurduğunu görmek ne anlama gelir rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, geçiminin zor hale geleceğine inanılır.

Rüyada kedinin doğurduğunu yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine yorulur.

Rüyada kedinin doğurduğunu görmek ne demek sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine, halkın huzurunun ve güvenliğinin de bozulacağına alamet eder.

Rüyada kedinin bebek doğurduğunu görmek eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına işaret eder.

Rüyada dişi kedinin doğurduğunu görmek yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına delalet eder.

Rüyada kedinin ölü doğurduğunu görmek hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, rüya sahibi bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.