Rüyada kediyi yaralamak

Rüyada kediyi yaralamak eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına ancak daha sonra sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, eksikliklerini kapatıp, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, emeklerinin karşılığını ve hak ettiklerini alacağına, işlerinin her geçen gün düzeleceğine ve sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına, iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kediyi yaralamak gördüyseniz:

  • Çizgiyi aşan kişileri durdurmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada kediyi tekmelemek yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, kardeşlerin el ele vererek bir iş kuracaklarına ve rakiplerin alt edileceğine rivayet eder.

Rüyada kediyi eve almamak dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kediyi itmek rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine işarettir.

Rüyada kediyi uzaklaştırmak yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine tabir olunur.

Rüyada bir kediyi öldürmek üzüntülü bir haber alınacağına, işle ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kediyi yemek aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına yorulur.

Rüyada kediyi yakmak spor yapmaya başlanılacağına, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, bu sayede işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine rivayet eder.

Rüyada kediyi tutmak yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, bir bebek sahibi olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments