Rüyada kendi çocuğunu engelli görmek

Rüyada kendi çocuğunu engelli görmek üzüntülü günlerin  sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına ve çok ses getireceğine, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, komşularla ters düşüleceğine, dileklerine ve hayallerinde kavuşacağına ve muradına da ereceğine, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüyada kendi çocuğunu engelli gördüyseniz:

  • Duygularınızı kendinize saklamanızda fayda var.

Rüyada kendi çocuğunu engelli görmek hoş muhabbette olacağına, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, iyi şartlarda yaşayacağına alamet eder.

Rüyada çocuğunu engelli görmek alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğunu zihinsel engelli görmek büyük miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunu kucaklamak maddi kayıpların sona ereceğine, alanında marka bir isim olacağına rivayet eder.

Rüyada kendi çocuğunu sevmek kötü durumlara düşeceğine, bir yere taşınmaya yorulmaktadır.

Rüyada kendi çocuğunu ezmek maddi imkânlarının artacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, tartışmaların kavgaya döneceğine inanılır.

Rüyada kendi çocuğunu korumak aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, hayırlı adımlar atılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine delalettir.

Rüyada kendi çocuğunu aramak dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına, her daim allah yolunda yürüyeceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments