Rüyada çocuğunu engelli görmek

Rüyada çocuğunu engelli görmek başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine ve haneye bolluk ve bereket dolacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, içinin rahatlayacağına, eve kapanacağına, iş ile ilgili büyük ve akıllıca yatırımlar gerçekleştirileceğine, kendisini çekemeyen, nazar eden insanların haddini bildireceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına,sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, çektiği zorlukların biteceğine, ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına ve bu olaylardan çok etkilenileceğine işaret etmektedir.

Rüyada çocuğunu engelli gördüyseniz:

  • Borç alacak meselelerinin veya rutin ödemelerin yeni yıldan önce düzene sokulması gerekebilir.

Rüyada çocuğunu engelli görmek sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına delalettir.

Rüyada kendi çocuğunu engelli görmek içinin ve kafasının rahatlayacağına, sorunlarından bu sayede kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğunu zihinsel engelli görmek uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına delalet eder.

Rüyada engelli yol görmek ferahlık veren sözler duymaya, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada engelli koşu zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, yapılan çalışmaların heba olacağına, variyet sahibi olacağına, helal ekmek yiyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada abiyi engelli görmek atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, manevi olarak huzur içinde olacağına delalet eder.

Rüyada engelli bebek bulmak yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, bu kişilerin destek vermesi ile yeni bir işe başlayacağına, geçim derdinin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada yürüme engelli görmek allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments