Rüyada kendi kızını kaybetmek

Rüyada kendi kızını kaybetmek çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine ve işlerindeki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına, ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, terslik yaşayacağına, bir sebeple büyük sorunların yaşanacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, kendine döneceğine delalettir.

Rüyada kendi kızını kaybetmek gördüyseniz:

  • Değiştirilmesi zor olayları gözünüzde büyütmeniz size rahatsızlık verebilir.

Rüyada kendi kızını yıkamak eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine sıkıntıların ve zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine ve sevilen kişilerle çok büyük mutluluklar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kendi kızını bıçaklamak zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, tekin olmayan kimselerle hareket edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi kızını kaybetmek zengin bir hayata sahip olunacağına, üstüste kazanılan başarılar sayesinde prestij sahibi biri olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi kızını kurtarmak binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, hayatı içinde kendisine zarar veren herşeyden en yakın zamanda kurtulacağına delalettir.

Rüyada kendi kızını istediklerini görmek kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına, ferah bir hayat yaşarken bir anda dara düşüleceğine işaret eder.

Rüyada annenin kendi kızını görmesi alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi kızını güzel görmek zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine ve mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada kendi kızını öldü görmek sorun yaratan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments