Rüyada kendini konuşamadığını görmek

Rüyada kendini konuşamadığını görmek kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına, işini kaybedeceğine, kurulu düzenin yıkılacağına, iyi gelir getiren işler yapılacağına, kişinin şansının da açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına, daha yüksek bir noktaya geleceğine, işinde itibar edineceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yeni bir projenin başına geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada kendini konuşamadığını gördüyseniz:

  • Başkalarının olumsuz tavırlarına ayak uydurmak zorunda değilsiniz, unutmayın.

Rüyada kendini konuşamadığını görmek verdiği vaatleri yerine getireceğine, işlerinin ters gideceğine, çok zor durumlara düşeceğine, attığı her adımda zarara uğrayacağına alamet eder.

Rüyada başkasının konuşamadığını görmek gözyaşına boğulacağına, hayallerin ve umutların boşa çıkacağına, mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendinin konuşamadığını görmek aile ve iş yaşantısıyla ilgili sıkıntılı bir sürecin başlayacağına, hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada konuşamadığını görmek verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine, kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada birisinin konuşamadığını görmek uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada çocuğunun konuşamadığını görmek dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, çok yükseleceğine, varlıklı kimse olacağına işaret etmektedir.

Rüyada babamın konuşamadığını görmek zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine ancak bu kişinin herhangi bir yardımda bulunmayacağına delalet eder.

Rüyada eşinin konuşamadığını görmek istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments