Rüyada kırık ayna parçaları toplamak

Rüyada kırık ayna parçaları toplamak geçireceği bir kaza sonucu ufak bir sakatlanma yaşayacağına, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına, alınan eğitim sayesinde girilecek bir işte terfi alınacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına, hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok iyi işlere imza atacağına ve rahat edeceği bir döneme gireceğine, yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine delalet eder.

Rüyada kırık ayna parçaları toplamak gördüyseniz:

  • Gittiğiniz herhangi bir yerde kalabalıktan bunalabilirsiniz.

Rüyada kırık ayna parçaları toplamak ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine ve çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kırık ayna parçaları görmek girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada ayna parçaları görmek dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına alamet eder.

Rüyada kırık bardak parçaları rahatsızlık duyulan bir konuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine, başına uğursuzluklar geleceğine, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yerde kırık cam parçaları görmek kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine alamet eder.

Rüyada kırık ayna vermek endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine bu sayede gelirinin de önemli oranda çoğalacağına inanılır.

Rüyada kırık ayna bulmak ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kırılmış ayna parçaları görmek peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.