Rüyada kızımı hasta gördüm

Rüyada kızımı hasta gördüm büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, evli kişiler için de ikinci bir bebeğe sahip olunacağına, kardeşlerin birbirine destek vereceğine, bu destek sayesinde birçok değişim yaşanacağına, başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, yapılan hataların düzeltileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına, çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına yorulur.

Rüyada kızımı hasta gördüm gördüyseniz:

  • Üzerinizde genel bir isteksizlik olabilir.

Rüyada kızımı hasta gördüm aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada kızımı hasta görmek ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kızımı emzirdim güzel bir evlilik yaşanacağına, bir sebeple bazı kötü durumlara düşüleceğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına inanılır.

Rüyada kızımı istemeleri gelişeceğine, yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine inanılır.

Rüyada kızımı kaybediyorum hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kızımı kaçırıyorlardı eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kızımı arı sokması ekmeğinin kesilmeyeceğine ve gelirinin sabit olacağına, maddi açıdan zarar verecek ve sonrasında insanlar arasındaki saygınlığı zedeleyecek bir sorun yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kızımı dövdüm iyi kalpli, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, helal lokma yemesiyle beraber, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.