Rüyada kolları olmamak

Rüyada kolları olmamak güzel işler yapacağına, tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına, çok büyük sıkıntılar çekileceğine ancak bu sıkıntılardan sonra daha büyük sorunlar yaşanacağına, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine işarettir.

Rüyada kolları olmamak gördüyseniz:

  • Özel hayatınızı ilgilendiren kararlarınız devreye girebilir, özel hayatınızı baştan ele alma ihtiyacı hissedebilirsiniz.

Rüyada kolları olmamak iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına yorulmaktadır.

Rüyada kolları kirli gömlek maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına ve büyük bir dedikoduya malzeme edileceğine, karşısına kendisi için en ideal kısmetin çıkacağına delalettir.

Rüyada kolları traş etmek onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine ve bunu sonunda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı ile eşit olacağını bile bile yapacağına, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına inanılır.

Rüyada kolları kelepçeli görmek üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, yapılan işte yalnız kalınacağına yorulur.

Rüyada kolları açık görmek hayatın tadına varacağına, günahkâr olacağına işarettir.

Rüyada kolları yanık görmek dileklerin sorunsuzca yerine geleceği, akabinde de acı çekerek vefat edeceğine rivayet eder.

Rüyada kolları mesh etmek yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, ancak bunun için bir hayli geç kaldığına da alamet olan rüya, güvenilip sır paylaşılan kimselerin, bu bilgileri rüya sahibini arkadan vurmak için kullanacağına rivayet eder.

Rüyada kolları olmayan kadın görmek işinde en iyisi olacağına, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments