Rüyada koltuk altının kararması

Rüyada koltuk altının kararması adından konuşulur olacağına, terfi edeceğine, kötü günlerin geride kalacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, rahat bir dönem yaşanacağına, bulunan mevkinin kaybedileceğine, boş yere korku duyulacağına, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, kazancının eksilmeyeceğine, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, malını ve canını emniyete alacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada koltuk altının kararması gördüyseniz:

  • Küçük bir hırsızlıkla da karşılaşabilirsiniz.

Rüyada koltuk altının yırtılması ün ve itibar sahibi olacağına, o kişiyle münakaşaya düşeceğine ve karşı karşıya kalacağı olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada koltuk altının kararması büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, üzüntü yaşamaya işarettir.

Rüyada koltuk altının morarması kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına tabir olunur.

Rüyada koltuk altının ter kokması ancak allah yolunda bazı hizmetlerde bulunup mazlumlara yardım ederse kısa zaman içinde hayallerini gerçekleştirebileceğine, yardım isteyen arkadaşa elden gelen desteğin verileceğine, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına tabir olunur.

Rüyada koltuk altının şişmesi sevip saydığı bir birey olunacağına, isteklerinin yerine geleceğine, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına alamet eder.

Rüyada koltuk altının kesilmesi yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, birçok kişinin yapması gereken işin altında kalınacağına işaret eder.

Rüyada koltuk altının ter koktuğunu görmek aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına ve kavram kargaşasına düşeceğine, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına delalettir.

Rüyada birinin koltuk altının terlediğini görmek şansının ve bahtının açık olacağına, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.