Rüyada küçük altın parçaları görmek

Rüyada küçük altın parçaları görmek anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, uzun bir süre yas tutmak zorunda bırakacağına, üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine, elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, rüya sahibinin her zaman en iyisi olacağına, rahat şekilde geçineceğine, rüya sahibini üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine, vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada küçük altın parçaları gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz işveren ya da amirinizle sürtüşmelerinizin olması olasıdır.

Rüyada küçük altın parçaları görmek sorunların sürekli artacağına, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, rızkının sonsuz olacağına rivayet eder.

Rüyada küçük odun parçaları görmek elinde bulunan imkânların çok daralacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine tabir olunur.

Rüyada altın parçaları toplamak hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine ve hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına inanılır.

Rüyada küçük kağıt parçaları görmek hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, moralinin yükseleceğine işaret etmektedir.

Rüyada küçük demir parçaları görmek istediği noktalara geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına, kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada küçük kumaş parçaları görmek rüya sahibinin mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına, maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına, rüya sahibinin fakirleşeceğine delalet eder.

Rüyada küçük odun parçaları toplamak maddi olarak çok iyi bir durumda olacağına, solan yüzünün güleceğine ve elinin de bolluğa kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada küçük kaya parçaları görmek kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, yeni bir işte tartışma yaşanacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments