Rüyada kuduz kedi ısırması

Rüyada kuduz kedi ısırması sıkıntısız kazanılacak paraya ve kazancınızın artacağına, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine, çalışmaları kötüleyeceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, babaevinden ayrılıp yeni bir ev kurulacağına, şansının kendinden yana olacağına ve kaderin nihayet yüzüne güleceğine, yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, hakkında çıkartılan bir dedikodu yüzünden yaşadığı muhitte tatsız olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada kuduz kedi ısırması gördüyseniz:

  • Farklı çalışmalar, sosyal aktiviteler esnasında aksilikler, arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yanlış anlaşaılmalar söz konusu olabilir veya bir tanıdığınız size destek olabilir.

Rüyada kuduz kedi ısırması verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına, elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada kuduz olmuş kedi görmek istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına yorulur.

Rüyada kuduz kedi tarafından ısırılmak yüzlerin her daim güleceği bir döneme girileceğine, şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuduz kedi görmek onların başarıları ile gururlanacağına, kırgınlıkların geçeceğine ve mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuduz kedi köpek görmek hastalanacağına ve maddi anlamda zayıflayarak zor günler geçireceğine, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuduz kedi öldürmek hane içine ay doğacağına, işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada kuduz kedi görmek ne anlama gelir eşlerin birbirlerine karşı ağır konuşacaklarına, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Rüyada kuduz kedi saldırması sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, iyileşeceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments