Rüyada kuyu yapmak

Rüyada kuyu yapmak çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, eline para geçeceğine ve geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına, böylece rahatsızlığından kurtulacağına, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına delalet eder.

Rüyada kuyu yapmak gördüyseniz:

  • Uygulama kararı aldığınız konularda kendinize güvenerek ilerleyebilirsiniz.

Rüyada kuyu düşmek ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine delalettir.

Rüyada bir kuyu görmek yaşadığı bir rahatsızlıktan allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, ününün çoğalacağına delalet eder.

Rüyada karanlık kuyu yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, gerçek dostluklardan ve sevgiden uzak bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada kuyu kapatmak kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada kuyu vurdurmak eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, yeni siparişler alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boş kuyu görmek kırgınlıkların geçeceğine, aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine ve iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Rüyada su dolu kuyu başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine işarettir.

Rüyada kuyu kazmak umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, rızkının genişleyeceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments