Rüyada maaşın azalması

Rüyada maaşın azalması geçim sıkıntısının sona ereceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, içinin huzurla dolacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, rüya sahibinden öğrendiklerini ona karşı koz olarak kullanacağına, her geçen gün daha profesyonel olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına ve zarar edilen bir işte yapılacak bazı hamleler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına tabir olunur.

Rüyada maaşın azalması gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya iş bağlantılarınızı ilgilendiren konuların netlik kazanabilmesi için elinizden geldiği kadar fazla bilgi toplamanız gerekiyor.

Rüyada maaşın yatması kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine, dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye işarettir.

Rüyada maaşın azalması çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına, büyük bir sorun oluşacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada maaşın artması beklentilerin boşa çıkmayacağına, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, ekmeğinin bereketleneceğine delalet eder.

Rüyada maaşın yattığını görmek kötü ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, çok iyi yerlere geleceğine, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına işarettir.

Rüyada maaşın düştüğünü görmek yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, uzun süre bu durumla baş etmek için uğraşmak zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada maaşın yükselmesi mutsuz olacağına ve sorunlu günler geçireceğine, kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine delalettir.

Rüyada maaşın eksik yatması maddi açıdan büyük zarara uğrayacağına, renk ve eğlence geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada maaşın artması görmek rahat edilecek bir döneme girileceğine, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına, ilerleyemeyeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments