Rüyada mavi renk bardak görmek

Rüyada mavi renk bardak görmek başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, geçiminin daha kolay hale geleceğine, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına işarettir.

Rüyada mavi renk bardak gördüyseniz:

  • Geleceğe dönük bazı faydalı planlarınız olabilir.

Rüyada mavi renk bardak görmek borçların sonlandırılacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, rakiplerine büyük fark atacağına inanılır.

Rüyada mor renk bardak görmek eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, mutluluğunu çoğaltacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek ile çok büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada renkli renk bardak görmek uygulayacağına, kendisini allah yoluna adayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi bardak almak yakaladığı bu şansın garanti olacağına ve hayat boyu süreceğine, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara iş hayatında daha önce karşılaşılmamış kadar büyük fırsatlar elde etmelerinde çok büyük bir yardımda bulunulacağına yorulur.

Rüyada sarı renk bardak görmek sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı ve mavi renk bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, her türlü kötülükten uzakdurulacağına tabir olunur.

Rüyada mavi renk at görmek yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine, zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına alamet eder.

Rüyada mavi renk ruj görmek hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments