Rüyada mavi tüylü tavuk görmek

Rüyada mavi tüylü tavuk görmek kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına, can sıkıntısının geçeceğine, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, konfor içinde yaşayacağına, parasının ve malının eksilmeyeceğine, çok büyük bir işin başına getirilmeye işaret eder.

Rüyada mavi tüylü tavuk gördüyseniz:

  • Yeni başlangıçlardan uzak durmanız gerekiyor.

Rüyada mavi tüylü tavuk görmek sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada renkli tüylü tavuk görmek sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına alamet eder.

Rüyada mavi tüylü yılan ticarette başarılı olacağına, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına ve istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebilineceğine tabir olunur.

Rüyada mavi tüylü hayvan görmek elinden gelen herşeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, suçlamalardan aklanılacağına yorulmaktadır.

Rüyada pişmiş tüylü tavuk görmek yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah tüylü tavuk görmek net bir bakış açısı kazanacağına, yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına işarettir.

Rüyada beyaz tüylü tavuk görmek tekin olmayan işlere atılarak elindekilerden olacağına, kendisinden beklenmeyen üstün bir performans göstererek sevdiklerini ve ailesini gururlandıracağına yorulur.

Rüyada mavi tüylü kedi görmek rüya sahibinin ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, endişelerinin son bulacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.