Rüyada memesinden süt emzirmek

Rüyada memesinden süt emzirmek yeni bir karar alma sürecine girileceğine, ruhen de sakin, huzurlu hissedileceğine, görülen tanıdık erkek aile büyüklerinden biri ise dileklerin allah katında kabul göreceğine, sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına, örnek, saygı değer, sözü dinlenir, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, yanlış yönde kararlar verileceğine, dertlerin günden güne artacağına, zahmet çekilerek ve uzun süre üzerinde çalışılarak hazırlanmış olan bir projenin çok büyük kazanç getireceğine delalet eder.

Rüyada memesinden süt emzirmek gördüyseniz:

  • Gereken çabayı göstermelisiniz.

Rüyada memesinden süt zamansız bir ayrılık haberi alınacağına, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada memesinden süt gelmek bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına, sağlığının yerine geleceğine bunun da kendisine hayattan eskisi gibi zevk alma olanağı sunacağına alamet etmektedir.

Rüyada memesinden süt sağmak ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine işarettir.

Rüyada memesinden süt emzirmek maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine yorulur.

Rüyada kulak memesinden kan gelmesi sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına işaret eder.

Rüyada annenin memesinden süt akması sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine inanılır.

Rüyada ineğin memesinden kan gelmesi her gün biraz daha sıkıntıya düşüleceğine, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına inanılır.

Rüyada bebeğin memesinden süt gelmesi daha sonra da bu durumdan kurtulmak için uzun süre çaba göstereceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.