Rüyada memesinden süt gelmek

Rüyada memesinden süt gelmek kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına, onu her zaman el üstünde tutacağı gibi, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, onlarla gönül birliği edeceğine, zararlarını çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek kapatmak zorunda kalacağına, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına, rızkının ve kazancının bollaşacağına, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına delalettir.

Rüyada memesinden süt gelmek gördüyseniz:

  • Ani tepki veya hareketlerden kaçının.

Rüyada memesinden süt büyük bir sorun yüzünden ertelenmiş olan hayallerin gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada memesinden süt gelmek durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına, muradın gerçekleşeceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada memesinden süt sağmak karlı işlere gireceğine, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine delalettir.

Rüyada memesinden süt emzirmek attığı bir adımdan istediği mutluluğu, huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada birisinin memesinden süt gelmesi sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine ve mal sahibi olacağına, ortaya bazı küçük sorunların çıkacağına inanılır.

Rüyada erkek memesinden süt gelmesi istemeden birçok fırsatı kaçıracağına, rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kulak memesinden kan gelmesi ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin memesinden süt gelmesi makbul olan şeylere, istenmeyen bazı olayların yaşanacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.