Rüyada merdiven başında görmek

Rüyada merdiven başında görmek çözümlere ve çarelere kavuşacağına, huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, allah katında güzel mükafatlar almasına, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine, kendisini çok daha iyi hissedeceğine ve büyük mutluluklar yaşayacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, bunu şeref sayacağına, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına rivayet eder.

Rüyada merdiven başında gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda da olumlu gelişmeler var.

Rüyada merdiven başında görmek kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada merdiven başında olmak yaptığı işlerle çok ses etireceğine, canını ve malını kaybetme pahasına da olsa bazı girişimlerde bulunacağına inanılır.

Rüyada merdiven başında beklemek zararlarını çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek kapatmak zorunda kalacağına, daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına delalettir.

Rüyada merdiven basinda oturmak kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, ağzı tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada merdiven başında durmak iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada dağ başında ev görmek attığı her adımda kalbinin ferahlayacağına, ancak yanlış bir karar alırsa çok bir duruma düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başında vurulmak yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına, her konuda gelişme gösterileceğine işaret eder.

Rüyada dağ başında su görmek karısı şile arasının çok iyi olacağına, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments