Rüyada başında vurulmak

Rüyada başında vurulmak hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, rüya sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine ve rahatının kaçacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, hedeflerine ulaşacağına, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada başında vurulmak gördüyseniz:

  • Biraz tutumlu olmak isteyeceksiniz.

Rüyada dağ başında kalmak kendisine çok daha fazla yetki verileceğine, bir anda sorunların gün ışığına çıkacağına alamet eder.

Rüyada dağ başında su görmek sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, rüyayı gören kişinin bu duruma hazırlıksız olarak yakalanıp, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına tabir olunur.

Rüyada dağ başında ev görmek yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, parasının pul, malının da hiç olacağına tabir olunur.

Rüyada başında saç görmek mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, sevinçli haberler alacağına ve bol eğlenceli, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına delalet eder.

Rüyada başında ot görmek borçlarından kurtulacağına, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına ve hayatın yüzüne güleceğine rivayet eder.

Rüyada başında vurulmak bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, büyük tartışmalar yaşayacağına, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada masa başında görmek ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına, rüya sahibinin her muradının gerçek olacağına yorulmaktadır.

Rüyada havuz başında güneşlenmek size ait olan bir mülkün elinizden çıkabileceğine, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments