Rüyada merdivenden düşen birini kurtarmak

Rüyada merdivenden düşen birini kurtarmak maddi sıkıntılardan kurtulup, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, kariyerinin yükseleceğine, rakiplerini arkasında bırakacağına, duyguların karşılık bulacağına, bir sebeple çok zor duruma düşeceğine, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada merdivenden düşen birini kurtarmak gördüyseniz:

  • Ailenizle veya sizden yaşça büyük kişilerle vakit geçirebilirsiniz.

Rüyada merdivenden düşen birini kurtarmak işlerinin açılacağına, bahtının güzelleşeceğine, müjdeli haberler alacağına, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada merdivenden düşen birini tutmak gereken sabrı göstereceğine, ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına yorulur.

Rüyada merdivenden düşen birini görmek hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine, kendini yerlerden yerlere vurup kahredeceğine işaret eder.

Rüyada merdivenden düşen adam görmek kendisine yeni kısmetler sunacağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına ve güzel günler göreceğine inanılır.

Rüyada merdivenden düşen kadın görmek sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada merdivenden düşen bebek görmek ticarette çok başarılı olup, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada merdivenden düşen çocuğu görmek hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına, rızkının bollaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada merdivenden düşen birine yardım etmek kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına ve iflas etmeyeceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments