Rüyada mezar tahtası taşımak

Rüyada mezar tahtası taşımak manevi anlamda da huzur içinde olacağına, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine, toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün de artacağına, başının hiç dara düşmeyeceğine ve mutlu bir hayatı olacağına, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, kazancının eksilmeyeceğine, işten yana şansının açık olacağına, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine inanılır.

Rüyada mezar tahtası taşımak gördüyseniz:

  • Beklentilerinize göre ilişkiye mesafe getirebilir veya tam tersi uzlaşma sağlama amacı güdebilirsiniz.

Rüyada mezar tahtası taşımak sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine, belaya ve derde düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi mezar tahtası görmek iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına, başarısız ve mutsuz olacağına, maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mezar tahtası görmek yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, rahatın ve konforun geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada et tahtası görmek himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada yemek tahtası yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine, mal ve mülkün telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada mutfak tahtası daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ekmek tahtası almak sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamur tahtası görmek başarılı işler sayesinde rüya sahibinin her zaman daha çok ve daha az zahmet çekerek kazanacağına, işlerinin yoluna gireceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments