Rüyada mutlu evlilik

Rüyada mutlu evlilik çok zor zamanlar yaşayacağına, bir sebeple zorluklara düşüleceğine, çalışmalarının karşılığını alacağına, evliliğinde mutlu olacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeğine ve yaşanacak bir zıtlaşmadan ötürü motivasyon kaybı yaşanacağına, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine,  parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada mutlu evlilik gördüyseniz:

  • Dostlarınızla paylaşacak çok şeyiniz olabilir.

Rüyada mutlu bir süre iş bulmakta zorlanacağına ve bu nedenle çalışırken biriktirdiği parayı da harcayarak bitireceğine, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada mutlu bir gün oyunu dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada mutlu uçmak bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine, bir sebeple işsiz kalınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mutlu bir aşk yaşamak uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına inanılır.

Rüyada mutlu evlilik sevinçli haberlerin geride kalacağına, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına işaret etmektedir.

Rüyada mutlu ölmek zorlukların ve tartışmaların aşılacağına, zahmetli işlerle uğraaşılacağına yorulur.

Rüyada mutlu kadın malını ve canını emniyete alacağına, maddi durumun düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğimle mutlu olmak büyük sıkıntılar çekileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve rüya sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine ve özellikle hatalara karşı çok fazla müsamahalı davranmayacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments