Rüyada oda kapısını açmak

Rüyada oda kapısını açmak kişinin hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına, bir sebeple rüya sahibinin dinlenmesi ve kendisini toparlayana kadar işlerden uzak durması gerektiğine, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine, sağduyusu ve ustalığı sayesinde bunu hemen aşmayı başaracağına, bunalımlı günler geçirileceğine ve üzüntü ve stres yüzünden hasta olunacağına, işinde verimsiz olacağına, özel hayatında sessizleşeceğine, fakirlik ve yokluk göreceğine, alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına inanılır.

Rüyada oda kapısını açmak gördüyseniz:

  • Maddi, duygusal ya da yaratıcı alanda büyümenize yardımcı olacak şekilde yönlendirildiniz.

Rüyada ev kapısını değiştirmek sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına yorulur.

Rüyada ev kapısını kilitlemek zenginlik getirecek adımlar atılacağına, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına alamet etmektedir.

Rüyada oda kapısını açmak gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine bu sebeple de faturaların birikmesine ve ödenemez olacağına, gerçekleştirdiği yatırımların meyvesini vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cami kapısını silmek çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, mal mülk edineceğine tabir olunur.

Rüyada bahçe kapısını görmek az da olsa kazanç elde edeceğine, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, iç sıkıntınızın azalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının kapısını süpürmek sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, hem maddi hem manevi açıdan destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına işarettir.

Rüyada odanın kapısını kilitlemek elini attığı ve niyet ettiği her işi de başarıyla tamamlayacağına, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir odanın kapısını kilitlemek ancak kişinin sorumluluklarının bir anda ve çok fazla artması yüzünden zor durumda kalacağına, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments