Rüyada ölen eşini içki içerken görmek

Rüyada ölen eşini içki içerken görmek sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına delalet eder.

Rüyada ölen eşini içki içerken gördüyseniz:

  • İşinizde son derece gurur duyacağınız ya da sizi onore edebilecek bir gelişme olabilir.

Rüyada ölen eşini içki içerken görmek çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına, sevilen bir kişi ile tartışılacağına, uzun bir süre boyunca ayrı kalınacağına, korkulan bir şeyin başa geleceğine işaret eder.

Rüyada eski eşini içki içerken görmek huzura ve esenliğe kavuşacağına, borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş eşini içki içerken görmek mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına rivayet eder.

Rüyada ölen birini içki içerken görmek haneye bolluk ve bereket geleceğine, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, çok sevdiği insanlardan ihanet göreceğine ve bu ihanetten ötürü çok büyük üzüntüler yaşayıp büyük hastalık yaşayacağına yorulur.

Rüyada eşini içki içerken görmek yaşanan sorunların sona ereceğine, çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine delalet eder.

Rüyada içki içerken yakalanmak eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kardeşi içki içerken görmek neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına delalet eder.

Rüyada oğlunu içki içerken görmek uzun süre işsizlik çekeceğine, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments