Rüyada ölmüş birinin elini tutmak istemesi

Rüyada ölmüş birinin elini tutmak istemesi rüya sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına, elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına ilk önce çok üzülüp, sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, görme ve alma şansına sahip olacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, öfkesine yenilerek onlara hakaret ve haksızlık edeceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin elini tutmak istemesi gördüyseniz:

  • Birkaç farklı alana doğru çekiliyor olabilirsiniz.

Rüyada ölmüş birinin elini tutmak istemesi her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına işarettir.

Rüyada ölmüş birinin elini tutmak hiç beklenmeyen bazı sıkıntıların başgöstereceğine, yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına, düşmanlarınızın size zarar verebileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş annemin elini tutmak kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş anneannenin elini tutmak yapılan bazı işlerin sıkıntılı bir duruma gireceğine, ters giden olayların düzeltileceğine delalettir.

Rüyada ölmüş akrabanın elini tutmak türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine, dileklerin yerine geleceğine, tövbelerin kabul olacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş olan babamın elini tutmak yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, aşırı bencil davranarak sevdiklerini üzeceğine delalettir.

Rüyada ölmüş birini canlı görmek ve elini tutmak kendi hataları ile yüzleşeceğine, iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş birini canlı görüp elini tutmak dualarının karşılığını göreceğine, hayalini kurduğu büyük başarılara ulaşacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Arife

Rüyamda.ölen.aplamın.elini.tutumu.gördüm.sadı.hasta.yatıyordu.manası.nedir