Rüyada ölünün geliyorum demesi

Rüyada ölünün geliyorum demesi meşakkate düşeceğine, geçim sorunuyla karşılaşacağına, ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, sıkıntılı ve sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, sevilen birinin çok zor bir durumda kalacağına ve rüya sahibinin yardım edeceğine, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine yorulur.

Rüyada ölünün geliyorum demesi gördüyseniz:

  • Mükemmellik arayışında olmalısınız.

Rüyada ölünün geliyorum demesi söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin ben geliyorum demesi ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına yorulmaktadır.

Rüyada allahım sana geliyorum demek tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine ve çok rahat bir hayat yaşayacağına, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin geliyorum demesi endişe duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, şüpheli bir olay yaşanacağına yorulur.

Rüyada ölünün çırpınması şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, binbir zahmetle kazanılmış olan zenginliğin gitgide azalacağına işaret eder.

Rüyada ölünün gezdirmesi uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, sıkıntıya düşeceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına işarettir.

Rüyada ölünün eve girmesi yolunun hep açık olacağına, yapacağı o işi onaylamayacağına ve bu konuda onu engellemek ve durdurmak isteyeceğine rivayet eder.

Rüyada ölünün bir şey yemesi yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına ve sıkıntı çekileceğine, maddi açıdan zarar edileceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments