Rüyada ölünün mezarını açık görmek

Rüyada ölünün mezarını açık görmek ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına ve bu sayede işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine, çok hayırlı ve kazançlı çalışmalar yapacağına, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına ve bu sayede yeteneklerini herkese ispat edeceğine, bir miras kavgasının araya giren aile büyükleri sayesinde mahkeme kapısına gidilmeden çözüme kavuşacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, daha sonra bu kişinin karakteri ve baskısı altında ezildiğini farkedeceğine, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine yorulur.

Rüyada ölünün mezarını açık gördüyseniz:

  • Kişisel değişiklikler iltifatları çoğaltabilir.

Rüyada ölünün mezarını açık görmek sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına inanılır.

Rüyada dedenin mezarını açık görmek onun tarafından iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine işaret eder.

Rüyada annenin mezarını açık görmek sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, elde bulunan bazı gayrimenkullerin satışa çıkarılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş babanın mezarını açık görmek aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına alamet eder.

Rüyada ölen kişinin mezarını açık görmek düşmanlıkların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş annenin mezarını açık görmek işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Rüyada ölünün mezarını kazmak kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada bir ölünün mezarını açmak hoş olmayan sözler işiteceğine, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments