Rüyada ölüye et vermek

Rüyada ölüye et vermek çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, evlatların da ilim irfan sahibi kimseler olacaklarına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, parasız ve aşsız günlerin geride kalacağına, işlerin rast gideceğine, şansın ve kısmetin de açık olacağına, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, eğitimle ilgili olarak büyük adımlar atılacağına ve sorunlu işlerle uğraşan kişilere çok yardım edileceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölüye et vermek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda alışılmadık durumlar oluşabilir.

Rüyada ölüye su içirmek tabiri caizse derin bir oh çekeceğine ve hayırlı günler yaşayacağına, büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada ölüye yedirmek hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, tüm sıkıntıların giderileceğine inanılır.

Rüyada bir ölüye dokunmak çok büyük bir rahata ereceğine, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine işarettir.

Rüyada ölüye bir şey vermek iş konusunda yeni fikir ve projelerle başarı sağlanacağına, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir ölüye kızmak bereketli işlere gireceğine, çok hayırlı işlere gireceğine, büyük zararlardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada ölüye et vermek kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine ve bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında dönüşsüz etkiler bırakacağına, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına yorulur.

Rüyada ölüye dua okumak aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, iş hayatında büyük hezimetler alacağına delalettir.

Rüyada ölüye dut vermek keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, yüzünü güldüreceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments