Rüyada önceden gördüğün rüyayı görmek

Rüyada önceden gördüğün rüyayı görmek atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine, kendisini kötü durumlara sokmayacağına, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine, yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına, her işinde hayırla karşılaşacağına, aradığı huzuru ve mutluluğu yaşayacağına, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada önceden gördüğün rüyayı gördüyseniz:

  • Sizi mücadele ya da rekabet ortamlarına çeken kişileri saf dışı bırakabilir veya maddi manevi veya fiziksel anlamda size iyi gelecek fırsatlar yakalayabilir ya da olanaklara kavuşabilirsiniz.

Rüyada önceden gördüğün rüyayı görmek sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına alamet eder.

Rüyada önceden gördüğün rüyayı anlatmak ticaretten yana da kısmetlerinin bollaşacağına, çok büyük kısmetler kazanacağına işarettir.

Rüyada gördüğün rüyayı yorumlamak kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına böylece ümitlerini, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, yaptığı hiçbir şeyden zevk alamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada gördüğün rüyayı birine anlatmak çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski gördüğün rüyayı görmek hak yolundan uzaklaşacağına, tövbelerinin allah’a ulaşacağına bu sayede sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada daha önce gördüğün rüyayı tekrar görmek kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine inanılır.

Rüyada gördüğün rüyayı hatırlamamak işlerindeki bereketin, bolluğun, verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine, alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına yorulmaktadır.

Rüyada gördüğün rüyayı anlatmak zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, sevdiği kişilerle süreki tartışacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments