Rüyada parmakların kopması

Rüyada parmakların kopması kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, böylece kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, daha sonra hayalin gerçekleştirileceğine, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına, yüksek makamlara geleceğine, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine inanılır.

Rüyada parmakların kopması gördüyseniz:

  • Kendinizi olayların merkezinde görebilir, bazı olayların gidişatını etkilemek için gerekli gücü kendinizde bulabilirsiniz.

Rüyada parmakların kasılması emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, evin kasasına giren gelirin artacağına işarettir.

Rüyada parmakların birleşmesi artık daha dikkatli davranacağına ve böylece daha rahat edeceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada parmakların kopması aile içinden destek görecek olan rüya sahibinin bir müddet daha kendisini toparlamakta güçlük çekeceğine, çok yorulacağına delalettir.

Rüyada el parmakların şişmesi sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada parmakların yanması hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, yanlış işler yapacağına ve günahkâr kimse haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada parmakların kilitlenmesi yapılan çalışmaların kıskanan kişiler tarafından baltalanmaya çalışılacağına, çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine ve tartışmaların arasında kalınacağına işarettir.

Rüyada parmakların çoğalması işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, işlerini büyüteceğine, ticaret hayatını ilerleteceğine, yetki sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada parmakların dikilmesi aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve büyük bir mutluluk duyulacağına, her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments