Rüyada pişmemiş kuru fasulye

Rüyada pişmemiş kuru fasulye kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine, artık hayatının bir düzene gireceğine, işlerinin toparlanacağına, iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, insanlarla tartışacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine, can sıkıcı haberler işiteceğinize, yolunda gideceğine, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, yaptığı bu şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada pişmemiş kuru fasulye gördüyseniz:

  • Bir bakıma bazı işlerinizin hallolması için başkalarından bağımsız davranmanız çok işinize yarayacak.

Rüyada pişmemiş kuru fasulye büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine, meslek hayatının da başarılarla geçeceğine işarettir.

Rüyada pişmemiş kuru fasulye görmek kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, zor zamanların biteceğine işarettir.

Rüyada pişmemiş kuru fasulye yemek bereketli işlere gireceğine, aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine, kazancın her daim artacağına inanılır.

Rüyada kuru fasulye görmek pişmemiş bebeğin sevimsiz ve huzursuz olması aksilikler, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kuru kayısı ve kuru üzüm görmek huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına, eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada kuru biber kuru patlıcan görmek karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, sıkıntılarının biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuru incir kuru üzüm görmek ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, bunun kendisine büyük bir rahatlık vereceğine işaret eder.

Rüyada pişmemiş kek zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, dertlerin biteceğine, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments