Rüyada portre çizdirmek

Rüyada portre çizdirmek borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine ve feraha er geç kavuşacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, gelir kaybedeceğine, işinde çok büyük adımlar atacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada portre çizdirmek gördüyseniz:

  • Kötü konuşmaktan başka kendi sırlarınızı da ağzınızdan kaçırabilirsiniz.

Rüyada portre çizdirmek kişinin işlerinin yoluna gireceğine, güven kaybına uğrayacağına inanılır.

Rüyada portre çizmek iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen bir şeye yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada portre görmek kafasına koyduğuna ulaşacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına yorulur.

Rüyada portre uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, maddi ve manevi açıdan çok büyük zarara uğrayacağına işarettir.

Rüyada portre yapmak kendini motive ederek, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments