Rüyada rahimde kitle görmek

Rüyada rahimde kitle görmek çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, galibiyet kazanacağına, çok hayırlı işlere gireceğine, kişinin yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, mali sorunlarının çözüleceğine, çok büyük bir sevinç duyulacağına delalettir.

Rüyada rahimde kitle gördüyseniz:

  • Dostlarınız arasındaki orta yaşlı bir kadından önemli bir sıkıntı görmeniz olasıdır.

Rüyada rahimde kitle görmek doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada rahimde ur görmek zor günlerin geride kalacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, geleceğinin parlak, şansının da açık olacağına işaret eder.

Rüyada rahimde balık görmek geçim derdinden kurtulacağına, eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına delalettir.

Rüyada rahimde karınca görmek hayattan yana her istediğini elde edeceğine, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine alamet eder.

Rüyada rahimde erkek bebek görmek onu kendinden uzaklaştırmayı başaracağına, hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına delalet eder.

Rüyada göğsünde kitle çıkması şifa göreceğine, büyük başarılara imza atacağına, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, çok hayırlı şeylere imza atacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine tabir olunur.

Rüyada göğsünde kitle olduğunu öğrenmek aile hayatının kötüye gideceğine, spora başlayacağına işaret eder.

Rüyada rahimde bebek çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.