Rüyada rehin alınmaktan kurtulmak

Rüyada rehin alınmaktan kurtulmak başın borçlularla belaya gireceğine, neredeyse mahkemelik olunacağına, devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, önündeki engelleri aşamayacağına, işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına, malının, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüyada rehin alınmaktan kurtulmak gördüyseniz:

  • Belli konularda size geri dönüşü olacağını düşünüyorsanız para harcayabilirsiniz.

Rüyada rehin alınmaktan kurtulmak sonunda büyük bir servete sahip olunacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada rehin kalmak yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına işaret eder.

Rüyada rehin alınmak ne demek işlerinin bozulacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, en başta sorunsuz olarak görülen bir çalışmanın daha sonra bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada rehin alındığını görmek aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bıçakla rehin alınmak yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine ve aile hayatı ve iş hayatı içinde çok üzüntü duyulacağına, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine fakat yalnız kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada rehin olmaktan kurtulmak kendisini kalıcı mutluluğa, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına rivayet eder.

Rüyada silahla rehin alınmak umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine, epey bir zarara uğrayacağına ve yaptığı işlerin tamama ermeyeceğine delalettir.

Rüyada evde rehin kalmak bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar getireceğine, rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.