Rüyada resim aramak

Rüyada resim aramak maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, ancak çok büyük bir zarar görmesine, çok zor bir duruma düşmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına rağmen herhangi bir şekilde düzelme olmayacağına, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına, sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada resim aramak gördüyseniz:

  • Diğerleri ne yaptığınızı anlamasada siz hedefinize doğru ilerliyorsunuz.

Rüyada resim karalamak emeklerinin boşa gitmeyeceğine, hanesinin bollukla dolacağına, bir sebeple rüya sahibinin adım atarken çok dikkat etmesi gerektiğine, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine rivayet eder.

Rüyada resim yarışması kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada resim yapmak zarar ettiği bir işe tekrar gireceğine, yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sıkça söz ettireceğine ve büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Rüyada resim çizilmesi yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, zenginliğe kavuşacağına işarettir.

Rüyada resim çekilmesi dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, hayatının kolaylaşacağına ve daha keyifli hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada resim tabirdot evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine işaret eder.

Rüyada resim gelmesi atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada resim düşmesi hayırlı ve güzel günler görüleceğine, zor günlerin geçip, neşeli zamanların yaşanacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.