Rüyada saçını örgülü görmek

Rüyada saçını örgülü görmek hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, sevdiği kişilerin sırt çevireceğine, geri plana düşeceğine, kafasının rahat olacağına, hayatınızdaki nankör bir kişinin varlığına ve bu kişinin sizi aldattığına, ferah düzeyinin yükseleceğine, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, işlerini ve hayatını alt üst edeceğine, parasal anlamda rahat edeceğine tabir olunur.

Rüyada saçını örgülü gördüyseniz:

  • Uygulama kararı aldığınız konularda kendinize güvenerek ilerleyebilirsiniz.

Rüyada saçını örgülü görmek kısmetinin her zaman açık olacağına, önayak olan kişilerin yardımıyla dünyaevine girileceğine alamet eder.

Rüyada örgülü saçını kesmek hayırlı bir işe başlayacağına ancak bu işin daha zor bir duruma geçeceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının saçını örgülü görmek çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, işlerinin de hal yoluna gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada annemin saçını örgülü görmek kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine, edindiği deneyimi gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi saçını örgülü görmek dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, kendisine ev alacağına delalettir.

Rüyada erkeğin saçını örgülü görmek önceden başarılı ve yetenekli olduğu işte artık aynı performansı ve yeterliliği gösteremeyeceğine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada arkadaşının saçını örgülü görmek çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başka birinin saçını örgülü görmek rüya sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, çektiği sıkıntıların son bulacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments