Rüyada saçlarını başka renk görmek

Rüyada saçlarını başka renk görmek düşmanların işlerini bozmaya ve kişiye karşı kötü gözle bakanları ya da yanlış intibaya sahip olanları utandıracak güzel eylemler içinde olunacağına, evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına, elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına, uzun bir süre boyunca çekeceğine, parasız günler geçireceğine, onlarla çok iyi vakit geçireceğine, mutlu olacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, dolayısıyla da huzuru ve mutluluğu yakalayacağına alamet eder.

Rüyada saçlarını başka renk gördüyseniz:

  • Beklenmedik bir maddi değişiklik söz konusu olabilir.

Rüyada saçlarını başka renk görmek işinde büyük başarılar alacağına, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, insanlara ilim irfan aşılayacağına işaret eder.

Rüyada saçlarını açık renk görmek kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda bulacağına, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına, kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada saçlarını koyu renk görmek herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine, birçok fırsatı değerlendirerek iş kuracağına delalet eder.

Rüyada başka birinin saçlarını kestirdiğini görmek o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine ve yine o insanın tatsız olaylarla karşılaşacağına, haberler alacağına alamet eder.

Rüyada saçlarını sarı renk görmek bir sebeple zorluklara düşüleceğine, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine rivayet eder.

Rüyada saçlarını uzun ve koyu renk görmek işinden geri kalacağına, işinde zarar edeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, zor durumlara düşeceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına yorulur.

Rüyada başka birinin saçlarını kısa görmek işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına, hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına işaret eder.

Rüyada saçı başka renk görmek sorunlu bir dönemin başlayacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments