Rüyada sağ kolun kanadığını görmek

Rüyada sağ kolun kanadığını görmek çok yıpranacağına, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, kısmetinin kapanacağına ve geçim sıkıntısına düşeceğine, aşılması gereken engellerin günden güne artacağına, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, hayal ettiği ve çok istediği herşeye kavuşacağına, helal rızık yiyeceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, kural tanımadan, insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sağ kolun kanadığını gördüyseniz:

  • Ani tepkiler veya hareketler geleceğe belirsiz bakmanıza neden olabilir.

Rüyada sağ kolun kanadığını görmek çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, maddi ve manevi olarak büyük rahatlığa ereceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına delalettir.

Rüyada kolun kesildiğini kanadığını görmek geçim sıkıntısına düşüleceğine ve üzüntü duyulacak bazı durumlar ve olaylarla karşılaşılacağına, ailesi ile mutlu olacağına inanılır.

Rüyada kolun kanadığını görmek maddi ve manevi açıdan büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sol kolun kanadığını görmek kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına, kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına delalettir.

Rüyada iki kolun kesilmesi hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada kolun kopması özgürlüklerine sahip çıkan rüya sahibinin gelecekte daha başarılı biri haline geleceğine, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına delalet eder.

Rüyada kolun kabarması sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına, allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına alamet eder.

Rüyada sağ kolun şişmesi belli bir kazanç elde edileceğine, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, bir sebeple kendisine yardımcı olması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments