Rüyada sakal halini görmek

Rüyada sakal halini görmek düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine, aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına, hayal edilen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, hayatın tadını doyasıya çıkaracağına, yükünün azalacağına, sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına işarettir.

Rüyada sakal halini gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizle ilgili gelişmeler bazı işleriniz ya da yapacağınız yolculuklar açısından engelleyici olabilir.

Rüyada sakal halini görmek yaşadığı pişmanlıkların son bulacağına, yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine tabir olunur.

Rüyada sakal traşı olmuş halini görmek maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, parasının da, malının da eksilmeyeceğine, bahtının açık olacağına delalet eder.

Rüyada eski halini görmek bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına delalet eder.

Rüyada gelecekteki halini görmek çok büyük ve hayırlı çalışmalara girerek çok başarılı işler ortaya koyacağına, bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına işarettir.

Rüyada büyümüş halini görmek dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, huzur kaçıran olayların sona ereceğine işarettir.

Rüyada yaşlanmış halini görmek planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine bu sayede de hem kazancının hem de huzurunun artacağına, bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küçük halini görmek iflasın eşiğine geleceğine, hayatının bir anda allak bullak olacağına, rüya sahibinin ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada kadının ay halini görmek uzlaşmaz bir tavır içinde olunması yüzünden fırsatların kişiden uzaklaşacağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine ve hayırlı kişiler ile çok sevineceği ve mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments