Rüyada sarı kedi almak

Rüyada sarı kedi almak edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına ve rahata ereceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, sıkıntıların ve dertlerin artacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, çok zor duruma düşüleceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına işarettir.

Rüyada sarı kedi almak gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizden kişiler size desteklerini açıkça gösterebilirler.Eskiden tanıdığınız kişilerle bağlantı kurmanızın maddi ya da başka türlü bedelleri olsa da, oldukça bilgilendirici olabilir.

Rüyada sarı kedi yakalamak başarılarının sürekli olacağına, başarısının azalacağına alamet eder.

Rüyada kedi sarı görmek hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, tartışmaların sona ereceğine, rüyayı gören kişiyi çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına yorulur.

Rüyada sarı kedi kucaklamak büyük bir parasal sorundan ötürü iflas edileceğine, üzüntü yaşamaya inanılır.

Rüyada kedi görmek sarı kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, hedefine çok kolay ulaşacağına yorulur.

Rüyada sarı kedi almak elindekileri de yitireceğine, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına, sıkıntılarının artacağına alamet eder.

Rüyada sarı kedi emzirmek güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, tam bu sorunlar bitti derken bir hastalık ile imtihan edileceğine alamet eder.

Rüyada iki sarı kedi görmek tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine işarettir.

Rüyada yavru sarı kedi hayatının güzelleşeceğine, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ortaklı işlere girileceğine işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments