Rüyada siğilin geçtiğini görmek

Rüyada siğilin geçtiğini görmek bir hatadan yahut günahtan pişman olmaya, büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, kişinin yine eskisi gibi neşeli olacağına, aynı zamanda rüya sahibinin, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına, çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada siğilin geçtiğini gördüyseniz:

  • Bilgi arayışları, krediler veya maddi yardımlar söz konusu olabilir.

Rüyada siğilin geçtiğini görmek nefsine yenileceğine, zaaflarına kapılacağına, ancak daha sonra kendisini toparlayacağına delalet eder.

Rüyada trenin geçtiğini görmek mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bataklıktan geçtiğini görmek hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına delalet eder.

Rüyada kurana geçtiğini görmek daha geniş bir rızık elde edeceğine, işlerinin düzeleceğine inanılır.

Rüyada denizi geçtiğini görmek bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine ve evlat sahibi olunacağına, ortak bir noktada bulaşamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada fare geçtiğini görmek hayatının iplerini eline alacağına, tatsızlıklar çıkacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada uçak geçtiğini görmek zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, anne baba duaları alınacağına işaret eder.

Rüyada pencereden geçtiğini görmek eşlerin bir süre birbirinden uzak kalacağına, dertlerin, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments