Rüyada siyah ayakkabı saklamak

Rüyada siyah ayakkabı saklamak elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına, hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine, bir anda karamsarlığa kapılacak olan rüya sahibinin düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına, kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına alamet eder.

Rüyada siyah ayakkabı saklamak gördüyseniz:

  • Planlardaki bir değişiklik kaçırmak istemeyeceğiniz bir maceranın önünü açabilir.

Rüyada siyah ayakkabı siyah çorap giymek sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine, kendisine zarar vermek isteyen insanlara dikkat edip, dostlarını da iyi seçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah elbise siyah ayakkabı giymek bolluğun sürekli olacağına, kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, keyfinin, sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada düz siyah ayakkabı görmek sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayakkabı görmek siyah mal ve para kazanılacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine delalettir.

Rüyada ayakkabı giymek siyah tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve kendisini bazı kötü ve üzücü durumlarda bulacağına delalettir.

Rüyada siyah ayakkabı almamak sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, onuruna ve şerefine leke süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada tek siyah ayakkabı giymek bir sebeple epey üzüntü yaşayacağına, ayıplanacağına, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine inanılır.

Rüyada çok siyah ayakkabı görmek bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.