Rüyada siyah ayakkabı siyah çorap giymek

Rüyada siyah ayakkabı siyah çorap giymek sorunların günden güne daha da artacağına, güçten ve takatten düşeceğine, maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, iş hayatındaki başarılarının artacağına, işveren koltuğunda oturacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, allah katında makbul olacak işlere atılacağına, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine inanılır.

Rüyada siyah ayakkabı siyah çorap giymek gördüyseniz:

  • Bazı iş birliklerinizde veya girişimlerinizde önemli virajlar alabilir veya içsel bulgulara ulaşabilirsiniz.

Rüyada siyah ayakkabı siyah çorap giymek başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine, işlerinin bozulacağına, bir türlü işin yoluna girmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada siyah çorap ve ayakkabı giymek onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada siyah elbise siyah ayakkabı giymek sağlık içinde yaşanacağına, alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına ve rahat ereceğine yorulur.

Rüyada siyah tül çorap aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına, maddi imkânlarının artacağına, bu durumun özel hayatına ve aile yaşamına da olumlu yönde yansıyacağına, kişinin afiyette kalacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine inanılır.

Rüyada siyah ten çorap görmek bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, her şeyin sarpa saracağına ve talihsizliklerin ardı arkasının kesilmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada siyah çorap asmak kaybetmeyi göze alamayacağına, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına yorulur.

Rüyada siyah çorap yıkamak uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına işaret eder.

Rüyada siyah çorap giymek büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine, rüya sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine ve sevdiklerine düşman, düşmanlarına da dost olacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments