Rüyada siyah etek beyaz bluz giymek

Rüyada siyah etek beyaz bluz giymek hayallerinin suya düşeceğine, sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine, zor ve kötü günler geçireceğine, parasının pul, malının da hiç olacağına, fakirleşeceğine, düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına, büyük başarılar kazanacağına ve çok iyi yerlere gelerek yardıma ihtiyacı olan herkese yardım edeceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına ve sadece kendisine faydalı olmakla kalmayıp, başta ailesi, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah etek beyaz bluz giymek gördüyseniz:

  • Bilinçaltı rahatsızlıklara açıksınız.

Rüyada siyah etek beyaz bluz giymek duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada siyah etek bluz giymek insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına, insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine delalettir.

Rüyada beyaz etek ve bluz giymek çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, iş hayatında maddi zarara uğranacağına, sakınılan bir şeye nazar değeceğine delalet eder.

Rüyada siyah beyaz bluz giymek kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine yorulur.

Rüyada beyaz etek bluz giymek yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, şansının döneceğine ve kısmetlerinin de açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah beyaz bluz görmek yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına ve sıkıntı çekileceğine, borçlarını bitireceğine işaret eder.

Rüyada etek bluz giymek yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına işarettir.

Rüyada etek ve bluz giymek keyfinin ve neşesinin artacağına, ilk başlarda iyi kazanmasa da, zamanla daha çok para elde edeceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments