Rüyada siyah ipek gömlek

Rüyada siyah ipek gömlek sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına, büyük zorluklar geçireceğine, sorunların çabucak atlatılacağına, allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine, hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, ekmeğinin artacağına, sıkıntılı durumlar yaşayacağına, kazancın günden güne artacağına, gayrimenkul işine girileceğine, küs arkadaşların barışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah ipek gömlek gördüyseniz:

  • Elinizden geldiğince büyük düşünmelisiniz.

Rüyada siyah ipek gömlek varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına, maddi durumunu düzeltebilmek için programlı şekilde hareket edeceğine alamet eder.

Rüyada siyah ipek elbise giymek zor günlerin geride kalacağına, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine yorulur.

Rüyada siyah ipek gömlek görmek herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah ipek elbise görmek kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına, bunun birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına aynı zamanda da kendisine başarı, mutluluk, huzur ve kazanç getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah ipek kumaş görmek saygınlık elde edeceğine, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına delalettir.

Rüyada siyah ipek eşarp görmek hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada siyah ipek perde görmek daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, hayatının da deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada siyah ipek eşarp takmak bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, çok büyük üzüntüler yaşayıp ister istemez maddi sıkıntılar içinde yaşamak zorunda kalacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments